داستان کشاورز‌های شالیکار گالش

  • تو شهر‌های بزرگ، کسایی هستند که خیلی دوست دارن به طور مستقیم با کشاورز‌های برنجکار آشنا بشن و ازشون برنج سالم و طبیعی خرید کنن. با این اطمینان که برنجی کاملن محلی و با کیفیت رو تهیه می‌کنن. گالش قراره این افراد رو به کشاورزها وصل کنه.
  •  این‌طوری هم کشاورز‌ها محصولاتشونو به دست کسایی که واقعن دنبالش هستن میرسونن، و هم این افراد به محصولات با کیفیتی که مدنظرشون هست می‌رسن.
 

ضمن اینکه اگه شما به یه کشاورز خاص لینک بشید و ازش برنج خرید کنید، گالش در مناسبت‌های مختلف مثل زمان کاشت یا برداشت محصول، باهاتون هماهنگ می‌کنه و شما می‌تونید به صورت حضوری به کشاورزتون سر بزنید، زحمت‌هایی که میکشه رو ببینید و خدا قوت بهش بگید.

آشنایی با کشاورز‌های گالش

موسی فرهادی

آقای موسی فرهادی ساکن کوتنای قائمشهر متولد سال ۱۳۴۴ است. او سه فرزند دارد و از سه و نیم هکتار زمین کشاورزی خود، خرج خانواده را تامین می‌کند. او یکی از کشاورز‌های بروز منطقه است و خیلی از کشاورز‌ها برای کشت بهتر از او مشورت می‌گیرند.

ادامه داستان این کشاورز را مطالعه کنید…

کشاورزان گالش - خسرو کامل

خسرو کامل

آقای خسرو کامل ساکن قائمشهر است. او دو فرزند دارد و نزدیک به ۳۵ سال است که کشاورزی می‌کند. او ۲ هکتار زمین شالیزاری و نزدیک به ۸ هزار متر زمین باغی دارد که از این طریق خرج خانواده رو تامین می‌کند. او طبق اصولی که جهاد کشاورزی تعیین می‌کند شالی‌کاری می‌کند و به همین دلیل برنج او کیفیت قابل قبولی دارد.

 ادامه داستان این کشاورز را مطالعه کنید…

حسین‌علی شمسی

زمین‌های کشاورزی حسینعلی شمسی در روستا ساروکلا قائمشهر واقع شده  که در آن برنج طارم هاشمی کشت می‌کند. این زمین ها از پدر به او به ارث رسیده. در زمان کشت برنج او به طور متوسط زمین شالیزاری خود را دو بار کوددهی می‌کند. آب زمین کشاورزی خود را نیز از چاهی که چند سال قبل به سختی توانست مجوز حفر آن را بگیرد تامین می‌کند.

ادامه داستان این کشاورز را مطالعه کنید…

حسینعلی شمسی-کشاورز گالش
حسین رستگار - کشاورز گالش

حسین رستگار

آقای حسین رستگار ساکن ساروکلای قائمشهر متولد سال ۱۳۳۰ است و سه فرزند دارد. او بازنشسته کارخانه نساجی است. و نزدیک به ۸هزار متر زمین شالیزاری دارد. او در حال حاضر از طریق کشاورزی بر روی زمین‌هایی که از پدرش به ارث برده است امرارمعاش می‌کند.

ادامه داستان این کشاورز را مطالعه کنید…

گـــالـــش و مجوز‌ها
logo-samandehi

گالش با اخذ مجوز‌های لازم برای فعالیت در حوزه کشاورزی، در تلاش است
تا بتواند با حمایت از کشاورزان، محصولی با کیفیت را به دست مشتری برساند. انواع برنج شمال مانند برنج طارم هاشمی و همچنین سبزی‌های خشک شده شمال شامل نعنا، اوجی، پونه و همچنین محصولات مرکبات باغات شمال شامل پرتقال و نارنگی از جمله محصولاتی هستند که شما می‌توانید توسط گالش آن‌ها را به طور مستقیم از کشاورز تهیه کنید.

گـــالـــش و کشاورزان

هدف اصلی استارت‌آپ گالش حمایت از کشاورز‌ها هستش. گالش معتقد هست اگر بتونه محصول کشاورز‌ها رو بدون واسطه و با قیمت مناسب بدست مشتری برسونه، می‌تونه از اون‌ها انتظار داشته باشه محصولی با کیفیت‌تر کشت کنند، کمتر آب مصرف کنند و کود‌های شیمیایی رو هم از چرخه کشت محصول‌ها حذف کنند و در نتیجه گامی در جهت بهبود وضعیت اقلیمی کشور برداره.
درحال حاضر گالش دو محصول برنج طارم هاشمی (بهترین نوع برنج شمال) و سبزی خشک معطر شمال را عرضه میکنه.
اگر خواستید بیشتر با پروژه گالش و داستان کشاورز‌هایی که ازشون خرید می‌کنید آشنا شید، به صفحه حمایت از کشاورز سری بزنید 🙂

گـــالـــش در اینستاگرام

اگه سوالی داشتین و یا تو فرآیند خرید دچار مشکل شدین، با شماره‌های گالش تماس بگیرید.
۰۲۱-۶۶۵۵۱۳۷۲
۰۹۳۳-۷۲۰۸۴۳۷


ورود به اینستاگرام گالش