قیمت برنج سال ۱۴۰۰

قیمت برنج سال ۱۴۰۰

قیمت برنج امسال متاسفانه جهش بسیار زیادی رو شاهد بوده و قیمت برنج ایرانی اصل مثل طارم هاشمی، به بیش از ۴۵ هزار تومان رسیده است. اما علت این موضوع چیست؟ چرا قیمت برنج امسال انقدر گرون شده؟

اولین جواب این سوال، بحث تورم بسیار زیاد کشور است. همان طور که همه میدونیم، به دلیل افزایش قیمت دلار، متاسفانه قیمت همه‌ی کالا ها افزایش داشته است. کشاورزان تا سال‌های گذشته به طور میانگین

اما مورد دوم، بحث قیمت برنج خارجی است که وارد کشور می‌شود. معمولن قیمت برنج ایرانی به دلیل کیفیتی که دارد، چیزی در حدود ۳۰ تا ۵۰ درصد گران‌تر از برنج خارجی است. وقتی قیمت واردات برنج خارجی افزایش پیدا می‌کند، طبیعتن قیمت برنج ایرانی نیز افزایش میدا می‌کند.

همچنین در بین انواع برنج، قیمت برنج طارم هاشمی به دلیل عطر و طعم فوق‌العاده‌ای که دارد، به نسبت از بقیه انواع برنج مانند ندا و یا شیرودی گران‌تر است.

گالش با همه‌ی این شرایط مثل همیشه تلاش کرده است تا در سال جاری، برنج را با قیمت روز و به طور نقدی از کشاورزان عزیز خریداری کند. این کار باعث افزایش انگیزه کشاورزان شده و آن‌ها را از بسیاری از مشکلاتی که با ان دست به گریبان هستند نجات می‌دهد. در عین حال حساسیت گالش به کیفیت برنج و بسته‌بندی آن نیز همچنان وجود دارد و این اطمینان را به شما می٬دهیم که محصولی با کیفیت عالی به دست شما می‌رسد.

برای خرید برنج ایرانی می‌توانید به صفحه محصولات گالش سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گـــالـــش و مجوز‌ها
logo-samandehi

گالش با اخذ مجوز‌های لازم برای فعالیت در حوزه کشاورزی، در تلاش است
تا بتواند با حمایت از کشاورزان، محصولی با کیفیت را به دست مشتری برساند. انواع برنج شمال مانند برنج طارم هاشمی و همچنین سبزی‌های خشک شده شمال شامل نعنا، اوجی، پونه و همچنین محصولات مرکبات باغات شمال شامل پرتقال و نارنگی از جمله محصولاتی هستند که شما می‌توانید توسط گالش آن‌ها را به طور مستقیم از کشاورز تهیه کنید.

گـــالـــش و کشاورزان

هدف اصلی استارت‌آپ گالش حمایت از کشاورز‌ها هستش. گالش معتقد هست اگر بتونه محصول کشاورز‌ها رو بدون واسطه و با قیمت مناسب بدست مشتری برسونه، می‌تونه از اون‌ها انتظار داشته باشه محصولی با کیفیت‌تر کشت کنند، کمتر آب مصرف کنند و کود‌های شیمیایی رو هم از چرخه کشت محصول‌ها حذف کنند و در نتیجه گامی در جهت بهبود وضعیت اقلیمی کشور برداره.
درحال حاضر گالش دو محصول برنج طارم هاشمی (بهترین نوع برنج شمال) و سبزی خشک معطر شمال را عرضه میکنه.
اگر خواستید بیشتر با پروژه گالش و داستان کشاورز‌هایی که ازشون خرید می‌کنید آشنا شید، به صفحه حمایت از کشاورز سری بزنید 🙂

گـــالـــش در اینستاگرام