خرید از گالِش خرید از کشاورزِ

ایده گالِش از جایی شکل گرفت  که ما  خودمون به عنوان خانواده یک کشاورز ،  تو هر مرحله از کاشت  و برداشت  و فروش محصولاتمون دغدغه داشتیم. از یه طرف  هزینه‌های تولید محصول، از  طرف دیگه مقابله با آفات  و از همه مهم‌تر  فروش محصولات که واسطه ها  زیر قیمت بازار محصولات رو از ما می‌خریدن و یا دیر تسویه می‌کردن .  این شد که به این نتیجه رسیدیم برای اینکه بتونیم مشکل فروش رو که دغدغه بزرگیه حل کنیم باید به مشتری نهایی محصولاتمون رو  بفروشیم و اولشم با محصولات باغ و زمین شالیزاری خودمون شروع کردیم. بعدش تصمیم گرفتیم که کشاورزهای دیگه رو هم به مجموعمون اضافه کنیم و محصولات کیفیت‌سنجی شده کشاورزها  رو در اختیار مصرف کننده نهایی قرار بدیم.

مسئولیت اجتماعی

ما هدفمون اینه که به توسعه و پایداری مزرعه کشاورزها کمک کنیم و فرآیند تولید محصول رو برای کشاورزها آسون کنیم تا بتونن ارزش ها و سنت های خودشون رو با مصرف کننده نهایی به اشتراک بذارن و از اصول و روش هایی استفاده کنن که به محیط زیست آسیب کمتری بزنه. ما دوست داریم این تصمیم‌ها را با ذهنی باز و در عین حال وفادار به ارزش‌هایمان انجام دهیم.

اگه سوالی داشتید و یا مشکلی در فرآیند ثبت سفارش وجود داشت، می‌تونید با شماره‌های زیر تماس بگیرید و یا در واتس‌آپ به ما پیام بدید.
شماره‌های تماس: ۰۲۱۶۶۵۵۱۳۷۲  ۰۹۳۳۷۲۰۸۴۳۷

ورود به اینستاگرام گالش